لیائونینگ EO شرکت فناوری، با مسئولیت محدود


تاریخ ما
EO شرکت فناوری، آموزشی ویبولیتین شرکت سنگ بزرگ با کیفیت بالا با توسعه سریع از طریق ادغام معدن، بلوک، کارخانه و پروژه های مهندسی است. کسب و کار ما را پوشش می دهد فروش بلوک و اسلب و کانتر و محصولات ویژه طراحی و دیگر زمینه های مربوط. با سیاست کسب و کار "با کیفیت بالا و قیمت رقابتی، صادق و معتبر" حجم سنگ EO در کسب و کار پررونق شده و شرکت به سرعت به یک بنگاه اقتصادی یکپارچه با نفوذ افزایش یافته است.


کارخانه ما
کارخانه ما در کشور سنگ از سال 1995 مشغول شده است. ما پوشش زمینی به مساحت 6000 متر مربع با بیش از 200 کارگر ماهر.


محصولات ما
ما را به تلاش زیادی در انتخاب مواد است که اولین قدم در سنگ است. ما اختصاص بازرسان حرفه ای در تمام جهان معروف معادن و خرید بلوک را به طور مستقیم از هند ترکی برزیل یونان مصر فنلاند اسپانیا، ایتالیا و معادن سنگ با کیفیت بالا در چین. بیش از 40 نوع از بلوک در حیاط سهام این شرکت با حجم رسیدن به بیش از 6, 000cbm که قادر به پردازش بلوک را به اره باند اندازه اسلب سنگ برش به اندازه و یا دیگر محصولات ویژه طراحی با توجه به customers'requirements نگه داشتن. ما در بادبان کامل به حرفه ای ترین تامین کنندگان برای پروژه است.


تجهیزات برای تولید
ما به شهرت بسیار عالی در زمینه کسب و کار مربوطه برای محصولات با کیفیت بالا با تجهیزات عالی مانند دو واردات گرانیت اره باند دو ایتالیایی سنگ مرمر باند اره مجموعه ای از ایتالیایی ماشین های پرداخت خودکار، مادون قرمز لبه برش نیز لذت می برد به عنوان دو اره داده کنترل طناب و یک دستگاه تراش رایانه کنترل می شود.


بازار تولید
بودن با متخصصان با تجربه ساخت و ساز و مدیریت پرسنل بر اساس خدمات کارآمد و دقیق مدیریت محصولات عمدتا به ایالات متحده آمریکا، اروپا، استرالیا، خاورمیانه، هند، ژاپن و آسیای جنوب شرقی صادر می گردد.


خدمات ما
به اعتقاد شرکت "انجام یک کار حرفه ای با یک ذهن حرفه ای" و اصل "مشتری، خدمات و اعتباری بالاتر از همه"، شرکت ما به گسترش و بهبود کسب و کار سخت کار می کنند و شریک تجاری معتبر خود می خواهید.